blank
Bitcoin

Gözler 20.000 Dolarda! – Analistler Sakin Kalmayı Öneriyor – BTC’de Hüsrana Uğramak Mümkün!

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında tarihin en önemli seviyesine yeniden ulaşıldı.

Bitcoin fiyatı son dönemde yatırımcıların dikkatini çekiyor. Yatırımcılar 20.000 dolar beklentisi son dönemde büyük oranda artmıştı ancak bugün en yüksek seviyesine tırmandı. Zirveye çıkan beklentiler karşısında kripto para birimi analistleri ise uyarılarda bulundu.

19.333 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin fiyatı dikkat çekerken, analistler 20.000 dolar rekoruna sadece birkaç saat kalmış olabileceği gibi birkaç gün veya haftalar boyunca 20.000 dolar rekorunun görülemeyebileceği uyarısında bulunmaya başladılar.

Bitcoin fiyatının 19.333 dolar seviyesinde yatırımcılara son alım fırsatı sunuyor olabileceği uyarısında da bulunan analistler, bu dönemin 2017 yılında olduğu gibi ‘en riskli ve en belirsiz’ dönem olduğunu hatırlattı.

Büyük hüsranların yaşanabileceği, temkinli olunması yönünde uyarılarda bulunan analistler, “20.000 dolar beklentisinde yatırımcıların hedefi ile gerçekler örtüşmeyebilir” dedi.

*Yatırım önerisi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu