HaberlerKripto Para

Grayscale Bitcoin ve Ethereum Sayesinde Servetine Servet Kattı

Grayscale’in kripto varlıkları, 15.5 milyar dolarlık değere ulaştı.

Bu sene kripto paraların canlanmasında en büyük rol oynayan kurumsal şirketlerden birisi olan dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale, son tweet’inde elindeki kripto paraların 15.5 milyar dolarlık değere ulaştığını belirtti.

Başlıca Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi kripto paraları bünyesinde bulunduran şirket, son güncellemelerinde yönetim altındaki net varlıklarının (AUM) 15.5 milyar dolar değerine ulaştığını açıkladı.

Bitcoin’de yaşanan büyük yükseliş gününde yapılan güncellemeye göre, toplam kripto para varlığının 13.7 milyar dolar olduğu görülüyor. Bu güncellemenin üzerinden üç gün bile geçmemişken yaşanan bu 1.8 milyar dolarlık değer artışı Grayscale’e şimdiden ciddi bir kar sağlamış durumda.

Kripto piyasasının lider konumunda olan BTC, 13.075,8 milyar dolarlık değeriyle Grayscale’in varlık tablosunda da lider durumda görünüyor. Aynı zamanda diğer bir benzerlikte ikinci sırada bulunan ve 1.896,3 milyar dolarlık değer kaydeden ETH geliyor.

Nasıl Başladı, Nasıl Devam Ediyor?

Daha önce müşterilerin güvenini sağlayıp sadece 5.4 milyar dolarlık yatırım yapmaları için 5 ay uğraşan Barry Silbert, bu sefer uğraşmadan sadece 3 gün içerisinde 1.8 milyar dolarlık değer artışını yakalamış görünüyor. Bu durum gelişen kripto para dünyasına olan ilginin artışına ve bu ilgiyle birlikte gelen yeni yatırımcılara işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu