Kripto HaberleriAltcoinGrayscale Kurucusu: "Bu Kripto Paralar SHIB ve Dogecoin'i Geçecek!"

Grayscale Kurucusu: “Bu Kripto Paralar SHIB ve Dogecoin’i Geçecek!”

Takip et

2021 yılında altcoinlerde kitlesel yükselişler olduğuna şahit olduk. Belirli kategorideki kripto paralar oluşan hype ile birlikte ardı ardına yükselirken, trene erken atlayan pek çok yatırımcı milyoner oldu.

DeFi tokenleriyle başlayan bu akımı, meme tokenleri takip etti. Dogecoin’deki sert yükseliş pek çok meme tokeninin doğmasına neden olurken, “kedi köpek” rallisi adında ralliler yaşandığını gördük.

Son dönemde de Metaverse akımı başladı. Mana ve Sand’in lokomotif görevi gördüğü bu akımda, pek çok yeni Metaverse odaklı kripto para çıktığını gözlemliyoruz. Metaverse coinlerindeki yükseliş devam ederken, en büyük kripto para fonlarından Grayscale’in kurucusu Barry Silbert’tan da  bir kıyaslama geldi.

Metaverse coinleri ile meme tokenlerini kıyaslayan Silbert, “Metaverse coinleri, meme tokenlerinden” büyüktür dedi.

Silbert, iyi bir Bitcoin maximalisti olduğu için meme tokenlerine her zaman mesafeli duruyordu. Dogecoin’deki büyük ralliyi baltalayan isimlerin başında da Silbert geliyordu. Dogecoin ATH’sine yakın bir noktadayken yüklü miktarda “Short” pozisyon açtıklarını duyuran Silbert’ın ralliyi bitiren en önemli isimlerden birisi olduğu ifade ediliyordu.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları