BitcoinHaberler

Greenspan’dan Kritik Bitcoin Açıklaması

Greenspan'dan Kritik Bitcoin Açıklaması geldi. Geçtiğimiz günlerde büyük sıçrayış yakalayan popüler sanal para birimi Bitcoin, 4,150 dolardan 5,200'lere kadar yükselişe geçerek tüm dikkatleri üzerine çekti.

Nexo

Greenspan’dan Kritik Bitcoin Açıklaması geldi. Geçtiğimiz günlerde büyük sıçrayış yakalayan popüler sanal para birimi Bitcoin, 4,150 dolardan 5,200’lere kadar yükselişe geçerek tüm dikkatleri üzerine çekti. Yükseliş yapan Btc, geçtiğimiz yılın kasım ayından bu yana 5 bin doları hiç görmemiş olan en büyük kripto para cinsi Bitcoin, kripto para yatırımcılarının tekrar heyecanlanmasına neden oldu. Ancak geçtiğimiz günlerde kripto para yatırımcılarını uyararak dikkatli olmaları gerektiğinin altını çizen eToro’nun ünlü ekonomisti ve analisti Greenspan, Btc’nin kritik direnç ile destek seviyeleri üzerinde durdu. Böylesine sıçrayış yapan Bitcoin tüm yatırımcılarını düşündürürken Greenspan sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yayınladığı tweet ile tüm dikkatlerin yeni direnç noktası 5 bin 350 dolarda ve Bitcoin’de olduğunu gösterdi.

Greenspan: ”Tırmanış Büyüyebilir”

Geçtiğimiz hafta boyunca kazandığı ivmeyle tırmanışa geçen Bitcoin, yatırımcıları ve kripto para meraklılarını hayrete düşürdü. Bitcoin konusunda söz sahibi isimlerden biri olan Greenspan, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin geleceğine dair birtakım öngörülerde ve değerlendirmelerde bulundu. Bunun üzerine ünlü ekonomist ve analist Mati Greenspan, Bitcoin yatırımcılarını acele etmemeleri konusunda uyardı. Bitcoin’e yatırım yapmayı düşünen kişilere bazı tavsiyelerde de bulunan Greenspan, bitcoin yatırımcılarına .Bitcoin satın alma konusunda acele etmemeleri gerektiğini söyledi ve sözlerine Btc’nin belirtilen direnç noktasını aşması durumunda tırmanışın devam edeceğini vurgulayarak devam etti. Bu nedenle Btc yatırımcılarını beklemeleri konusunda uyardı.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı