Ana SayfaAltcoinGucci Bu Altcoini Önce Pumpladı, Sonra Dumpladı!

Gucci Bu Altcoini Önce Pumpladı, Sonra Dumpladı!

Takip et

Lüks giyim denince akla ilk gelen markalardan biri olan Gucci, kripto para sektörüyle yakından ilgilenmeye devam ediyor ancak son paylaşımı kafaları karıştırdı.

Daha önce ABD’deki mağazalarında kripto para ödemesi kabul edeceğini açıklayan Gucci’den yeni bir açıklama geldi.

Twitter hesabından açıklama yapan Gucci, BitPay aracılığyla ABD’deki mağazalarında ApeCoin (APE) ödemelerini kabul edeceğini duyurmuştu.

“Gucci, şimdi de BitPay üzerinden ApeCoin ödemeleri kabul edecek.

ABD’deki seçkin Gucci butikleri, mağaza içi satın alımlar için mevcut olan kripto para birimleri yelpazesini genişletiyor, bu da House’un Web3 keşfinde bir başka adım.”

Ancak daha sonra Gucci ApeCoin paylaşımını sildi.  Gucci’nin paylaşımının ardından %10 oranında yükselen ApeCoin, paylaşım silinince %6 oranında düştü.

Güncelleme 16:57

Gucci Apecoin ile ilgili paylaşımını yeniden yaptı.

 

Gucci’nin Kripto Para Hamleleri!

Gucci daha önceki açıklamasında kabul edilecek kripto paralar arasında Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Wrapped Bitcoin (WBTC), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve stablecoin çeşitleri bulunduğunu belirtmişti.

İlgili Haber
Gucci, Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Bu Kripto Paralar ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı!

Gucci ayrıca, Haziran ayının sonlarında NFT pazarı SuperRare ile kurduğu ortaklık kapsamında SuperRareDAO’ya katılmak için 25.000 $ değerinde SuperRare (RARE) tokeni satın aldığını açıklamıştı.

İlgili Haber
Gucci Bu Altcoin'den Aldı, Fiyat Yüzde 60 Yükseldi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları