Ana SayfaHaberlerGüney Amerika'nın En Büyük VR Kulübü Shiba Inu (SHIB) Kabul Edecek!

Güney Amerika’nın En Büyük VR Kulübü Shiba Inu (SHIB) Kabul Edecek!

Takip et

Mem tokenlerinin son zamanlarda en çok konuşulanı Shiba Inu (SHIB), yeniliklerine devam ediyor.

Yakın zamanda kripto para ödeme platformu BitPay’ın SHIB desteğini açıklamasından sonra BitPay ile ödeme kabul eden satıcılar da Shiba Inu ile alışverişe imkan sağlamış oldu.

BitPay aracılığıyla Shiba Inu kabul eden firmalara Günay Amerika’nın en büyük sanal gerçeklik kulübü “VR World” de katıldı.  BitPay ile ödeme alan “VR World” şirketi de Shiba Inu ve diğer kripto para birimleri ile ödeme kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

NFT alanında aktif olarak yer alan VR World şirketi CEO’su Leo Tsimmer konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

“VR World, geçen ay NFT NYC konferansı için resmi partiye ev sahipliği yaptıktan sonra, kripto para birimlerinin günlük hayatımıza girmesi bizim için netleşti.”

BitPay’de Shiba Inu dışında desteklenen kripto para birimleri arasında Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Wrapped Bitcoin, Dogecoin, Litecoin ve USD ile sabitlenmiş beş stablecoin bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları