coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerGüney Kore Borsalarında 5 Altcoinin İşlem Hacimlerinde Olağandışı Aktivite Artışı Var!

Güney Kore Borsalarında 5 Altcoinin İşlem Hacimlerinde Olağandışı Aktivite Artışı Var!

Güney Kore'nin en büyük kripto para borsası Upbit'te bazı altcoinlerin işlem hacimlerinde olağandışı artışlar görüldü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit, son zamanlarda birkaç altcoin için işlem hacimlerinde olağandışı artışlar yaşadı.

  • Cosmos (ATOM) 1 saatlik grafikte işlem hacminde önemli bir artış gördü. Upbit’te ortalama son 50 1 saatlik hacim 7 bin dolarken, son kaydedilen hacim %702.34’lük bir artışla 53 bin dolara yükseldi. Binance’te ise 1 saatlik ortalama 50 hacim 38 bin iken, son kaydedilen 46 bin hacim %22.84’lük bir artışa işaret etti.
  • MultiversX (EGLD) de 1 saatlik grafiğinde alışılmadık bir hacim artışı yaşadı. Upbit’te 1 saatlik ortalama 50 hacim 732 dolarken, son bir saatte %284.84’lük bir artışla 3 bine yükseldi. Binance’de, ortalama ve son kaydedilen hacimlerin her ikisi de yaklaşık 4 bin dolar civarındaydı.
  • Zilliqa (ZIL) 4 saatlik grafiğinde, Upbit’teki 32 milyon dolarlık ortalama işlem hacmini yaklaşık %187.74’lük bir artışla etkileyici bir şekilde 92 milyona yükseltti. Binance’te ise ortalama hacim 29 milyon dolar civarındayken, son işlem hacmi 34 milyon olarak kaydedildi ve yaklaşık %14.26’lık hafif bir artış görüldü.
İlgili Haber
3AC Kurucusu Zhu Su'nun Tutuklanmasının Ardından Bu Altcoin Büyük Dump Yedi: Fiyatı Yarıya Düştü
  • Tezos (XTZ), Upbit’teki 26 bin dolarlık ortalama işlem hacminin son bir saat içinde 135 bine çıkarak yaklaşık %411.52’lik bir artış kaydetti. Binance’de ise ortalama ve son kaydedilen hacimler sırasıyla 80 bin ve 94 bin civarında olup yaklaşık %17,85’lik mütevazı bir artışa işaret etti.
  • The Graph (GRT) da, Upbit’te son dört saat içinde işlem hacminde alışılmadık bir artış yaşadı. Öncesinde ortalama işlem hacmi 953 bin dolar civarındayken, yaklaşık %52,96’lık bir artışla bir milyon dolara yükseldi. Bununla birlikte, Binance’de ortalama işlem hacmi yaklaşık beş milyon dolardan üç milyona düşerek yaklaşık olarak %-23,66’lık bir düşüş kaydetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail