AltcoinHaberlerKripto Para

Haftanın En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paraları Hangileri?

Haftanın kazanan ve kaybedenlerini sizin için derledik...

Bitcoin’in son saatlerde 40.000$’ın altına sarkmasıyla gelen satış dalgası yatırımcıları tedirgin etti. Aralık ayından itibaren devam eden hızlı ralli sırasında daha az gördüğümüz volatil düşüş dalgaları, tekrardan hayatımıza girdi.

BTC’deki son düşüş, bir çok yatırımcıyı tedirgin etse de Bitcoin hala haftalık getirisini koruyor. Son fiyatına göre, geçtiğimiz pazar gününden itibaren yatırımcısına %17 oranında getiri sağlayan Bitcoin’in hafif düzeltmelerle yoluna devam etmesi daha sağlıklı olacaktır. Temel anlamda Bitcoin’in fiyatını olumsuz etkileyecek bir haber akışı olmadığı sürece, teknik düzeltmeler mutlaka görülecektir.

En büyük Altcoin Ethereum da Bitcoin’deki düzeltme nedeniyle 1300$’ın altına sarkmış olsa da haftalık %40 oranındaki getirisini korumaya devam ediyor.

CoinmarketCap verilerine göre, ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kazandıranları:

CoinmarketCap verilerine göre, ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kaybettirenleri:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu