Kripto HaberleriAltcoinHaftanın En Çok Kazandıranı Filecoin'de (FIL) Yükseliş Devam Edecek Mi?

Haftanın En Çok Kazandıranı Filecoin’de (FIL) Yükseliş Devam Edecek Mi?

Takip et

Bitcoin’in 23.000$’ın üzerinde yatay hareketler sergilemesi uzun süredir baskı altında kalan altcoinlerde bir rahatlama rallileri görülmesine neden oldu.

Bazı altcoinler Bitcoin’e benzer hareketler sergilerken bazı altcoinler marketten pozitif ayrıştı.

Geçtiğimiz haftaki performansı ile dikkat çeken projelerin başında Filecoin geliyor. FIL haftanın son üç gününde %90’lık bir yükseliş yaşayarak, haftanın en çok kazandıranı unvanını aldı.

İlk 100 coin arasında en çok kazandıranların son 7 günlük performansı şu şekilde:

FIL’deki yükselişle birlikte sosyal medya duyarlılığı da arttı.

Bir risk sermayesi şirketi Holon Global geçtiğimiz hafta FIL fonu başlattığını duyurmuştu. Yükselişin arkasındaki tek nedenin bu olmadığı düşünülse de, bu haberin de etkili olmuş olabileceği değerlendiriliyor.

Teknik olarak baktığımızda günlük RSI’ın 84 seviyelerine kadar yükseldiğini görüyoruz. Son 7 gündür yükselen FIL’in bir miktar dinlenmesi makul görülebilir. Destek olarak 9,16 ve 8$ seviyesi takip edilebilir.

Bu seviyelerin korunması durumundan bir sonraki ana direnç bölgemiz 16,8$-17$ seviyelerinde olacak.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları