binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinHalving'in Ardından Güney Kore'de Bu 5 Altcoinin İşlem Hacminde Patlama Yaşandı!

Halving’in Ardından Güney Kore’de Bu 5 Altcoinin İşlem Hacminde Patlama Yaşandı!

Bitcoin'de halving olayının gerçekleşmesinin ardından Güney Kore'de bazı altcoinlerin işlem hacminde artışlar yaşandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’de halving’in geride kalmasının ardından Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit’te birkaç altcoinde olağandışı işlem hacimleri tespit edildi. Söz konusu altcoinler arasında Cardano (ADA), Loom Network (LOOM), 1inch (1INCH), Ankr (ANKR) ve NEM (XEM) yer alıyor.

Cardano (ADA) için 4 saatlik grafik, Upbit’teki işlem hacminde önemli bir artış gösterdi. Ortalama 50 4 saatlik hacim 7 milyon dolardı, ancak son kaydedilen hacim yaklaşık 14 milyon dolardı ve %96.96’lık bir artışa işaret etti. Binance’te ise hacim %8.50 oranında azalarak ortalama 46 milyon dolardan 42 milyon dolara geriledi.

Loom Network (LOOM) de Upbit’teki 1 saatlik grafikte işlem hacminde önemli bir artış gördü. Ortalama 50 milyon dolarlık 1 saatlik hacim, %215.10’luk bir artışla 10 milyon dolara yükseldi. Binance’te ise hacim 2 milyon dolarda sabit kaldı.

İlgili Haber  Milyarder Tim Draper'dan Bitcoin Fiyatı İçin Akılalmaz 10 Milyon Dolar Tahmini!

1inch (1INCH), Upbit’teki 4 saatlik grafikte işlem hacminde %407.13’lük muazzam bir artış yaşadı ve hacim ortalama yaklaşık 1.5 milyon dolardan 7 milyon dolara kadar yükseldi. Binance’te ise hacim %48.36 oranında artarak 3 milyon dolardan 4 milyon dolara yükseldi.

Ankr (ANKR), Upbit üzerindeki 1 saatlik işlem hacminde ortalama 6 milyon dolardan 17 milyon dolara çıkarak %186,96’lık bir artış kaydetti. Bununla birlikte, Binance’te hacim %10.08 azalarak 9 milyon dolardan 8 milyon dolara geriledi.

Son olarak, NEM (XEM) Upbit’teki 1 saatlik işlem hacminde önemli bir artış gördü. Hacim ortalama 2 milyon dolardan 13 milyon dolara yükselerek %454,21 artış gösterdi. Binance’te ise hacim %15,37 oranında azalarak 1 milyon dolara geriledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail