binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMilyarder Tim Draper'dan Bitcoin Fiyatı İçin Akılalmaz 10 Milyon Dolar Tahmini!

Milyarder Tim Draper’dan Bitcoin Fiyatı İçin Akılalmaz 10 Milyon Dolar Tahmini!

Milyarder yatırımcı Tim Draper, yaptığı açıklamasında Bitcoin fiyatına dair inanılması güç bir tahminde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Milyarder risk sermayedarı Tim Draper kısa süre önce verdiği bir röportajda Bitcoin’in geleceğine ilişkin cesur bir tahminde bulundu. Milyarder isim, BTC’nin potansiyel olarak çarpıcı bir şekilde 10 milyon dolara kadar yükselebileceğini öne sürdü.

Erken dönem Bitcoin yatırımcısı olan Draper’ın doğru tahminler konusunda bir geçmişi var. Bitcoin’in 2017’de 10.000 doları aşacağını doğru bir şekilde öngörmüştü. Şimdi ise Bitcoin’in değerinin daha önce görülmemiş boyutlara ulaşabileceğine inanıyor ve şöyle diyor: “Şimdi, 250.000 ya da bir milyon dolar, 2 milyon dolar ya da hatta 10 milyon dolar, birkaç nedenden ötürü muhtemelen gerçekleşecek rakamlar.”

İlgili Haber  Tarihi Olay Bitcoin Yarılanması Gerçekleşti: Peki BTC'de Son Durum Ne? Halving'in İlk BTC'si Kime Gitti?

Draper’a göre Bitcoin’in başarısının anahtarı yaygın olarak benimsenmesinde yatıyor. Draper, “Yiyeceğinizi, giyeceğinizi, barınağınızı satın alabildiğinizde ve vergilerinizi Bitcoin ile ödeyebildiğinizde, bu iş tamamdır. Başka bir para birimi kullanmak istemeyeceksiniz.”

Draper’ın öngörüsü, kritik kitlesel benimsemeye ulaşmanın, sınırlı Bitcoin arzını kovalayan katlanarak daha büyük girişler için kapıları açacağı fikrine dayanıyor. Draper, “Benim rakamım olan 250.000 doların muhtemelen çok yakında geleceğini söyleyebilirim… Aslında 250.000 dolara ulaşırsa, bunun çok ötesine geçeceğini düşünüyorum” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail