Kripto HaberleriAltcoin"Hangi Altcoin Patlamaya Hazır?" Yarışmasını Bu Meme Token Kazandı!

“Hangi Altcoin Patlamaya Hazır?” Yarışmasını Bu Meme Token Kazandı!

Takip et

Bitpay tarafından düzenlenen “Hangi kripto para patlamak üzere?” yarışmasının kazanan altcoininin Shiba Inu (SHIB) olduğu açıklandı.

“Bitcoin Brackets” adlı etkinlik, “hangi altcoinin patlamak üzere olduğunu” belirlemek için düzenlendi.

Shiba Inu, Dogecoin’in de Aralarında Bulunduğu 16 Altcoini Geride Bıraktı

Toplam dört turdan oluşan yarışmada aralarında Binance Coin, Cardano, Solana, Polkadot, Dogecoin ve diğer altcoinlerin de bulunduğu 16 altcoin birinci olmak için yarıştı.

Kripto para topluluğu, futbol müsabakalarındakine benzer çiftler halinde gerçekleştirilen karşılaşmalarda özel bir form doldurarak çiftlerden birini seçti. İlk üç turda Shiba Inu, Terra, Solana ve Cardano’yu elemeyi başardı.

Yarışmada gerçekleşen karşılaşmalar ve kazananları.

Büyük finalde ise SHIB, Polygon ile yaptığı mücadeleden zaferle ayrılmayı başardı.

Analistlere göre bu turnuvanın sonucu, SHIB topluluğunun da gücünü göstermesi açısından etkili oldu. Topluluk, altcoinin 2021 ve 2022 yılındaki performanslarını göstermede önemli rol oynamıştı.

Bununla birlikte BitPay, söz konusu oylama işlemleriyle turnuvanın kazananını belirleyen kullanıcılara bazı ödüller verileceğini duyurdu.

Bilindiği üzere BitPay, Aralık ayında Shiba Inu’yu bir ödeme yöntemi olarak desteklemeye başladığını duyurmuştu.

Buna ek olarak online elektronik satıcısı Newegg ve sinema zinciri AMC, SHIB tokeni kabul ettiğini açıklayan büyük mağazalar arasında bulunuyor.

İlgili Haber
Dev Şirketten Shiba Inu Yatırımcılarını Heyecanlandıran Paylaşım!

BitPay tarafından sağlanan verilere göre şirket geçtiğimiz Mayıs ayında kripto paralar ile yapılan ödemelerde büyük bir artış yaşamış ve 75.583 işleme kadar yükselmişti.

Bununla birlikte Ethereum gibi altcoinler işlem ücretlerinin yüksek olması nedeniyle bir ödeme yöntemi olarak kullanılmaya pek hazır gibi görünmüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları