Ana SayfaAltınHangisinin Şansı Daha Yüksek Bitcoin Mi? Altın Mı?

Hangisinin Şansı Daha Yüksek Bitcoin Mi? Altın Mı?

Takip et

İçerisinde bulunduğumuz ayı piyasasını diğerlerinden ayıran en büyük fark kimsenin Bitcoin’in öleceğini düşünmemesi. 

Artık pek çok ekonomist Bitcoin‘in hayatımızda kalıcı olacağında hem fikir.

Bitcoin’in kalıcı olacağı konusunda bir yorumda dünyanın en büyük varlık yönetim şirketleri arasında yer alan Blackrock‘un eski yöneticisi ve yatırım danışmanı Edward Dowd’dan geldi.

Dowd, kripto para sektöründeki son iflaslara ve kargaşaya atıf yaparak bunlara rağmen Bitcoin’in kalıcı olacağını ve ileride herkesin portföyüne girebilecek niteliklere sahip olduğunu söyledi.

Bitcoin’in herkesin portföyüne girebilmesi için daha fazla olgunlaşması gerektiğinin altını çizen ünlü ekonomist, bununla birlikte dijital para birimi olma yeteneklerini de göz önüne alarak, Bitcoin’in altını yenebileceğini söyledi.

Altının hala geçerli bir yatırım aracı olduğu konusunda şerh düşen Dowd, Bitcoin’in şansının daha yüksek olduğunu düşünüyor.

“Bitcoin kalmak için burada ve bir gün herkesin portföyünün bir parçası olacak.

En azından Bitcoin ile dijital bir alışveriş yapabilirsiniz. Bunu altınla yapmak oldukça zor. Altına karşı değilim ve biraz altın sahibi olmak kötü bir fikir değil. “

Kripto para piyasasını “dot com” balonuna benzeten Dowd, sektörün sadece %10’unun başarıya ulaşacağını ve Bitcoin’in pazar hakimiyetinin devam edeceğini belirtti.

“Kriptoyu, şirketlerin %90’ının battığı “dotcom” balonuna benzetiyorum.

Bunların içerisinde sadece %10 bugünkü Amazon oldu. Kriptodaki Amazon’u bulmak, kripto yatırımcısının işi.

Bence Bitcoin açık farkla buna doğru koşuyor. Diğer bazı coinlere bu yarışta iyi şanlar dilerim.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları