Haberler

HashFlare Kapandı!

Bulut madencilik hizmeti sunan HashFlare yaptığı açıklama ile kapatıldığını duyurdu.

Hizmet vermeyecek olduğunu ve gerekli ayarlamaların ve çalışmaların yapıldığını duyuran HashFlare, açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Sevgili kullanıcılar!

Bildiğiniz gibi, son birkaç ay kripto para piyasası için zor bir zaman oldu ve bu da hizmetimizin işleyişini etkiledi.

Ortaya çıkan problemi çözmek için her türlü çabayı sarfettik – örneğin, bakım ve elektrikle ilgili masrafları azaltmamıza imkan verecek çeşitli teknik çözümleri değerlendirdik. Bununla birlikte, piyasanın genel istikrarsızlığı nedeniyle, aldığımız önlemler mevcut durumu önemli ölçüde etkileyememiştir.

Bir aydan fazla bir süre boyunca, kullanıcılarımız ödemelerin bakım ücretlerinden daha düşük olduğu bir durumla karşılaştı ve bu da bakiye için sıfır tahakkuk eder. 18.07.2018 itibariyle,ardışık ödemeler 28 gün boyunca bakımdan daha düşüktü.

BTC madenciliği kararsızlığını sürdürmektedir, bunun ışığında 18.07.2018 tarihinde SHA donanımını devre dışı bırakmaya zorlandığımızı ve bugün 20.07.2018 tarihinde aktif SHA-256 sözleşmelerinin madencilik hizmetini durdurmaya çalıştığımızı bildirmek isteriz. 

Kripto-para piyasası durumunun en yakın zamanda istikrara kavuşmasını bekliyoruz ve kullanıcılarımıza yeni avantajlı çözümler sunabileceğiz.

Herhangi bir değişiklik hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin!

Saygılarımızla, 
HashFlare ekibi

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu