binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerHashFlare Madencilik Hizmetlerini Durdurmaktan Vazgeçti

HashFlare Madencilik Hizmetlerini Durdurmaktan Vazgeçti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bulut madencilik hizmeti olan HashFlare şirketi, geçtiğimiz hafta haberimizde de bahsettiğimiz gibi, Bitcoin fiyatındaki dalgalanmalar nedeniyle zarar ettiklerini ve madencilik hizmetlerini durduracaklarını açıklamıştı.

Şirket tarafından yapılan yeni açıklama doğrultusunda, Bitcoin madenciliği hizmetlerinin durdurulması kararından vaz geçildiği anlaşılıyor. Hashflare tarafından yapılan açıklama şu yönde:

Geçtiğimiz haftadan beri ekibimiz çok çalışarak ugun bir çözüm yolu bulmayı hedefledi. Çalışmalar doğrultusunda SHA-256 madenciliğine devam edebilmemizde sorun teşkil etmeyecek bir çözüm bulundu. Bunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 28 Temmuz tatihinden itibaren SHA-256 madencilik hizmetleri, kaldığı yerden devam edecektir. Sözleşmeler eski şartlarıyla uygulanacaktır.

Bu haber şirket ile çalışan bir çok kullanıcıyı memnun etti. Hashflare’nin böyle bir karar almasında Bitcoin fiyatının son zamanlardaki yükseliş trendi gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail