Shiba Inu

Herkes DOGE’a Odaklanırken Popüler Analist Bu Altcoine İşaret Etti!

Pentoshi, DOGE değil SHIB konusunda ısrarcı!

Dogecoin (DOGE), 2021 yılındaki kadar olmasa da Elon Musk’In attığı tweet ile yine hafif bir hareket sergilemeyi başardı. Musk’ın Tesla odaklı DOGE tweeti, buna 7 günlük grafikte %23 yükseliş getirdi ve DOGE yeniden 0,19 dolara ulaştı. Ünlü bir kripto para analisti ise bu yükselişe rağmen DOGE değil, SHIB odaklı ilerlemeyi tercih ediyor.

Popüler kripto para analisti Pentoshi, Tesla‘nın DOGE‘u ödeme aracı olarak kabul etmesinden sonra SHIB odaklı tweeti ile aslında dikkat çekti.

İlgili Haber
Elon Musk'ın Desteğiyle Hareketlenen Dogecoin'de Son Durum Ne?

Pentoshi: SHIB Aldım!

Yarım milyona yakın takipçisi bulunan popüler analist, risk-ödül oranına bakarak SHIB aldığının altını çizdi. Pnetoshi, Şubat ayında geliştiricilerin kat edecekleri yolu takip edeceğini ve bunun fiyatı etkileyebileceğini aktardı.

Pentoshi’nin SHIB seçmesinin ve bu riski almasının sebebi ise söylentiler olabilir. 2021’de imza kampanyası düzenlenmesine rağmen SHIB’in Robinhood üzerinde listelenmesi gerçekleştirilemedi. Şimdilerde ise yeniden benzer bir söylenti kulislerde konuşulmaya başlandı. Şubat ayında listelenme olacağı söylentisi fiyata kısa vadede yükseliş getirse de Pentoshi bu haber doğrulanınca yaşanacak yükselişe odaklandı.

Buna ek olarak Ethereum balinalarının da 58,9 milyar adet SHIB almış olması aslında kulislerdeki söylentinin doğrulanma ihtimalini arttırıyor. Pentoshi’nin grafiğinde SHIB’in çok güçlü bir yatay destek noktasına çekilmiş olması da fiyatın yükseliş potansiyelini arttırmakta. SHIB fiyatı an itibarıyla ise 0,00003087 dolar seviyesinden işlem görmekte ve rekor seviyesinden bir hayli uzak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu