Bitcoin

Herkesin “Ne Diyorsa Arkasındayız!” Dediği Analist: Bitcoin Fiyatı Gelecek 12 Ay İçerisinde…

Herkes onun hakkında 'olumlu' düşüncelere sahip.

Kripto para birimleri söz konusu olduğunda yorumlarına oldukça fazla değer verilen analist Alex Krüger, sosyal medya hesabından Tesla’yı örnek gösterdi. Tesla’nın hisselerinde ralli yaşandığını ve Bitcoin fiyatının gelecek 1 yıl içerisinde ralli yaparak 125.000 dolara ulaşabileceğini açıklayan Krüger, “Bitcoin fiyatı eğer ki Tesla hisselerinde olduğu gibi ralli yaparsa 12 ay içerisinde 125.000 doları görebilir” dedi.

Bazı Sebepleri Olduğunu Söyledi!

Alex Krüger, kripto para birimi Bitcoin fiyatının yükselmesinde en etkili olacak konulardan bir tanesinin hükümetler olduğunu, salgının da bunda etkili olabilecek etkenlerden olduğuna işaret etti.

Bazı kripto para birimi analistlerinin aksine Bitcoin fiyatının gelecek 12 ay içerisinde 125.000 dolara ulaşmasının mümkün olmayacağı görüşüne katılmayan Krüger, aksine Bitcoin fiyatında yükselme olmasının mümkün olduğunu belirtmekte.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu