Ana SayfaAltcoinHeyecanla Beklenen Altcoinin Piyasaya Çıkması Süresiz Ertelendi: İşte Sebebi!

Heyecanla Beklenen Altcoinin Piyasaya Çıkması Süresiz Ertelendi: İşte Sebebi!

Takip et

WeWork kurucusu Adam Neumann’ın kripto girişimi olan Flowcarbon, piyasa koşulları nedeniyle operasyonlarını yavaşlatmanın yanı sıra altcoini GNT gibi ürünlerinin piyasaya sürülmesini de erteledi.

Wall Street Journal’ın haberine göre, kurucu ortak Dana Gibber, şirketin ürünleri piyasaya sürmeden önce piyasaların istikrara kavuşmasını beklemeye karar verdiğini söyledi.

Son dönemde piyasalarda yaşanan çalkantı, Kasım ayında 60.000 doların üzerine çıkan Bitcoin’in 20.000 doların altına düşmesine neden olmuştu.

İlgili Haber
Devrik CEO, Yeni Kripto Para Projesini Duyurdu!

Goddess Nature Token (GNT) Altcoini Piyasa Koşulları Nedeniyle Süresiz Ertelendi

Flowcarbon, sahibi emisyonları dengelemek istediğinde yakılabilecek tokenlar oluşturmak için kripto para birimlerini karbon kredileriyle birleştiren bir girişim olarak biliniyor. Bu token Goddess Nature Token (GNT) olarak adlandırılıyor. Bu tokenin Haziran ayı sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak şimdi bu süresiz olarak ertelendi.

Flowcarbon’a yatırım yapan a16z ortağı Arianna Simpson, “Uzun vadeli bir bakış açısıyla yatırım yapıyoruz ve piyasaya olan güvenimiz tam” dedi.

Flowcarbon Mayıs ayında hem token satışı hem de a16z liderliğindeki geleneksel bir sermaye turu yoluyla 70 milyon dolar toplamıştı. Bu tura katılan General Catalyst, Wall Street Journal’a yorum yapmayı reddetti.

Haber, diğer token lansman gecikmelerinin ardından geldi. Bu haftanın başlarında kripto para borsası BitMEX, değişken piyasa koşulları nedeniyle yerel tokenı BMEX’in listelenmesini ertelemişti.

Bilindiği üzere kripto para piyasasındaki ani düşüş dalgası Mayıs ayı başında yaşanan ve 40 milyar dolarlık Terra ekosisteminin çökmesine neden olaylar ile başlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları