bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriDogecoinHindistan'ın Coinbase'i Shiba Inu Ve Dogecoin'i Listelediğini Duyurdu!

Hindistan’ın Coinbase’i Shiba Inu Ve Dogecoin’i Listelediğini Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimleri ile ilgili nasıl bir düzenleme yapacağı halen belirsizliğini koruyan Hindistan’dan Dogecoin ve Shiba Inu’ya destek geldi.

Hindistan’ın büyük kripto para borsalarından olan Unocoin, Dogecoin ve Shuba Inu’yu listelediklerini duyurdu.

Hindistan’ın Coinbase’i olarak anılan borsa yaptığı açıklamada, en büyük iki mem tokeni DOGE ve SHIB’in işlem görmeye hazır olduğunu belirttikten sonra kullanıcıların artık Dogecoin’i Hindistan rupisine karşı takas edebileceğini söyledi.

Şu an için Hindistan rupisine karşı takası bulunmayan Shıba Inu, USD’ye sabitli olan Tether’e karşı alınıp satılabilecek.

Son iki aydır Hint borsalarında önemli ilerleme kaydeden Shiba Inu, Ekim ayının başlarında, ülkenin en eski kripto ticaret platformlarından biri olan ZebPay tarafından listelenmişti.

Geçen ay ise Hindistan’ın ilk kripto para birimi tek boynuzlu atı olan CoinDCX, Shiba Inu’yu perakende odaklı uygulamasına entegre ettiğini duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları