binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinHong Konglu Varlık Yönetim Şirketinden Dev Bitcoin (BTC) Adımı Geldi!

Hong Konglu Varlık Yönetim Şirketinden Dev Bitcoin (BTC) Adımı Geldi!

Bloomberg analistine göre Hong Konglu büyük bir varlık yönetim şirketi, şaşırtıcı bir Bitcoin Spot ETF adımı attı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg’in ETF analisti Eric Balchunas’a göre, Hong Kong merkezli büyük bir varlık yönetim firması olan Yong Rong Asset Management, Bitcoin Spot ETF’ye önemli bir yatırım yaptı. Firma 38 milyon dolar değerinde IBIT Bitcoin Spot ETF’si satın aldı ve bu tutar şu anda rapor edilen varlıklarının %12’sini oluşturuyor.

Balchunas’a göre Hong Kong’un kendi ETF’lerine sahip olduğu düşünüldüğünde bu hareket özellikle dikkat çekici. Bununla birlikte, düşük ücretler ve yüksek hacmin karşı konulmaz kombinasyonuyla ABD ETF’leri uluslararası yatırımcıları çekmeye devam ediyor.

Balchunas’a göre Yong Rong’un portföyü çeşitlilik gösteriyor ve ilk dört varlığı Nvidia, Meta, Tesla ve Bitcoin’den oluşuyor. Yong Rong’un IBIT’e yaptığı 30 milyon dolarlık tek ETF yatırımı önemli olsa da, bir başka Hong Kong firması olan Ovata, toplam değeri 74 milyon dolar olan spot BTC ETF’lerinden dördüne sahip ve bu da onu bugüne kadarki en büyük toplam yatırımcı yapıyor.

İlgili Haber  Deneyimli Analist, Cardano (ADA) İçin Konuştu - ADA Fiyatı Geri Sıçrama Yapabilir Mi? - "Trendde Dönüş Görüldü"

Sanal varlıklara yönelik altı Hong Kong spot ETF’sinin toplam işlem hacmi 3 Mayıs’taki kapanış itibariyle 48.91 milyon Hong Kong doları, yani yaklaşık 6.26 milyon ABD dolarıydı. Bunlar arasında Bitcoin ETF’sinin işlem hacmi 43.41 milyon Hong Kong doları, Ethereum ETF’sinin işlem hacmi ise 5.5 milyon Hong Kong dolarıydı. Buna karşılık, 2 Mayıs’ta 11 ABD Bitcoin spot ETF’sinin işlem hacmi şaşırtıcı bir şekilde 1.72 milyar dolardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail