Kripto HaberleriBorsaİddia: Justin Sun, Huobi Hisseleri İçin Görüşüyor!

İddia: Justin Sun, Huobi Hisseleri İçin Görüşüyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ekonomi ve finans dünyasının dev medya organı Bloomberg’de yayınlanan bir habere göre Tron kurucusu Justin Sun, Huobi hisselerinin bir kısmı için yatırımcılar ile görüşme yapıyor.

Bloomberg’e konuşan kripto kaynağı, Sun’ın potansiyel yatırımcılar ile sürekli dirsek teması halinde olduğunu iddia etti. Çinli milyarderin kripto para borsasına ne kadar değer biçtiğine dair ise net bilgi bulunmuyor. Kaynak, görüşmelerin henüz başlangıç aşamasında olduğunu belirtti.

Sun, Huobi’nin “Gizli” Sahibi Mi?

Tron kurucusu Justin Sun ile kripto para borsası Huobi arasındaki yakın ilişki herkesin dikkatini çekiyor. Kripto fenomeni, Huobi’nin “danışmanı” olduğunu ve borsadan herhangi bir pay sahibi olmadığını iddia ediyor.

Sun’ın yıl başından bu yana şirketi desteklemek için 200 milyon dolardan fazla harcama yapması iddiaları kuvvetlendiriyor. Bloomberg, Kasım ayında yayınladığı bir haberde Tron kurucusunun Huobi hisselerinin çoğunluğu için 1 milyar $ ödediğini iddia etti. Çinli milyarder ise iddiaları redderek “borsa için herhangi bir alıcı/satıcı aramadıklarını” belirtti.

Yaklaşık on yıl önce Çin’de kurulan Huobi, ülkede kripto paraların yasaklanmasından önce %20’den fazla pazar payına sahipti. Jinping yönetiminin yasak kararının ardından merkezini Singapur ve Hong Kong’a taşıyan Huobi, kripto ticaretinin sadece %4’üne aracılık ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları