Kripto HaberleriAltcoinİflas Eden FTX ve Alameda Bağlantılı Cüzdan, Bu Altcoinden 11 Milyon Adet...

İflas Eden FTX ve Alameda Bağlantılı Cüzdan, Bu Altcoinden 11 Milyon Adet Aldı!

Alameda Research'e ait bir cüzdan 11 milyon adet 1INCH aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kasım ayının başlarında likidite krizi yaşadığı ortaya çıkan yaklaşık bir hafta sonra yani 11 Kasım’da iflas ettiğini açıklayan kripto para borsası FTX ve kardeş şirketi Alameda Research hala gündemde olmaya devam ediyor.

Çok sayıda yatırımcının büyük miktarlarda zarar etmesine neden olan FTX ve Alameda iflasından sonra Alameda Research’e ait olan cüzdanlarda dün yaşanan bir altcoine ilşkin hareketlilik dikkat çekti.

Alameda’ya ait cüzdanlardaki hareketlilik olduğunu belirten zincir üstü analiz platformu Lookonchain, Alameda’ya ait bir adres 4,45 milyon dolar değerinde 11 milyon 1inch Network (1INCH) tokeni aldı.

Alameda ve 1INCH token alımıyla ilgili veri paylaşmaya devam eden Lookonchain, aynı adresin geçen sene yani 17 Aralık 2021’de de 12.4 milyon 1inch token almış olduğunu belirtti.

1.4 milyon adet 1inch tokeninin Alameda’da kaldığını belirten Lookonchain, 12.4 milyon 1inch tokeninden kalan 11 milyon adet 1inch’in ise FTX’e gönderilmiş olduğunu açıkladı.

“Alameda ile ilgili bir adres 16 saat önce 11 milyon adet 1INCH tokeni (4.45M$) talep etti.

Adres, 17 Aralık 2021’de 12,4 milyon 1INCH talep etti ve bunun 1,4 milyon 1INCH’i Alameda’ya ve 11 milyon 1INC’i FTX’e aktarıldı.

Ardından 12.4M 1INCH aldı ve 2 Haziran ve 3 Haziran tarihlerinde FTX’e transfer oldu.”

Şu an için Alameda’ya ait adrese yapılan şimdiki ve önceki transferlerin ne anlama geldiği ya da kimler tarafından yapıldığı bilinmezken 1inch transferlerinin tarihlerinin ve miktarlarının benzerlik göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Son 7 günde % 0,98’lik artış yaşayan 1INCH, yazım esnasında 0,404 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay