HaberlerKripto Para

İki Çocuklu Bir Metin Yazarıyken Tam Zamanlı Bir Kripto Uzmanı Oldu!

Brenda Gentry'nin hikayesini okuyanlar kripto alanına girmeye can atıyor.

46 yaşındaki Brenda Gentry, yıllardır çalıştığı metin yazarlığı işinden istifa ederek tam zamanlı bir kripto uzmanı olmaya karar verdi!

Genç anne şimdi yaşları 19 ve 23 olan iki kızıyla “Gentry Media Productions” adını verdiği kripto danışmanlık şirketini işletiyor ve ayda yaklaşık 40.000 ila 80.000 dolar olan 10 ila 20 eter kazanıyor. Gentry’nin eski işinde 75.000 dolar kazandığını göz önünde bulundurursak bu meblağ gerçekten dudak uçuklatır cinsten.

Kriptoyu nesilden nesile zenginlik biriktirmenin ve aktarmanın bir yolu olarak gören genç kadın, kripto paranın ona ve ailesine sunduğu eşi görülmemiş fırsatlardan son derece memnun görünüyor.

Kripto para birimlerine ilk olarak 2020’deki Covid-19 krizi sırasında yatırım yapan Gentry, işe küçük yatırımlarla başladı ancak yavaş yavaş daha fazla yatırım yapar hale geldi. 2021’in başlarında ise önemli kazançlar elde etti.

Gentry, kripto para birimlerinin riskli bir yatırım alanı olduğunu kabul ediyor ancak finans ve durum tespiti sürecindeki deneyimi, alana yatırım yaparken rahat hissetmesine yardımcı oluyor ve kripto parayı ailesine daha iyi bir gelecek sağlamanın bir yolu olarak görüyor.

Sahibi olduğu firma merkezi olmayan finans (DeFi) ve unfungible token (NFT) projelerine danışmanlık yapıyor.

“Kripto finansal özgürlükle ilgilidir!”

“Kredi sınırlamaları nedeniyle geleneksel finansa sahip kredilere erişemeyen çoğu kişi artık kripto paraya yatırım yapabilir ve bundan borç alabilir hale geldi.” diyen kadın girişimci, DeFi alanının çok riskli olduğunu inkar etmemekle beraber yatırımcıların potansiyel riskleri anlaması ve trade yapmadan önce araştırma yapması gerektiğinin altını çiziyor.

Öte yandan kripto piyasası son derece değişken olsa da varlıklarını uzun vadede tutarak zengin olmayı hedefleyen Gentry, piyasanın “her zaman boğa gibi olmayacağını” da sözlerine ekliyor.

Gentry, şimdi o her zaman hayalini kurduğu emekliliğe kavuşmuş durumda, sıradaki hedefi ise kardeşlerini de emekli yapabilmek.

Uzmanlar Uyarıyor!

Brenda Gentry, kripto sektörü için belki güzel bir örnek teşkil ediyor ancak uzmanlar, sadece kaybetmeyi göze alabildiğiniz paraları kriptoya yatırmanız konusunda uyarıyorlar. Bununla birlikte uzmanların çoğu Bitcoin gibi kripto para birimlerinde uzun vadeli yatırım stratejisinin en iyi uygulama olduğu konusunda hemfikirler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu