binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİki Dev Balina Aktifleşti: Bu Altcoinlerde Yüklü Alım ve Satımlar Yaptılar!

İki Dev Balina Aktifleşti: Bu Altcoinlerde Yüklü Alım ve Satımlar Yaptılar!

Onchain verileri, son saatlerde iki kripto para balinasının aktif hale gelerek altcoin satın aldığını gösteriyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında son saatlerde çok sayıda balina aktif olmuş gibi görünüyor.

Lookonchain tarafından sağlanan onchain verilerine göre, ilk olarak bahsedeceğimiz 0x8036 kısa adresli balina, ilk olarak kripto para borsası Gemini üzerinden 5.7 milyon dolarlık Ethereum satın aldı. Bu cüzdan yaklaşık olarak 1 gün önce sıfırdan oluşturulmuştu.

İlgili Haber  Analiz Şirketi, Solana (SOL) İçin Mayıs Ayı Sonu Fiyat Tahminini Açıkladı

Ardından ise söz konusu balina çektiği ETH’lerin tamamını Ondo (ONDO) satın almak amacıyla kullandı. Balina, 6 milyon adet ONDO tokenini ortalama olarak 0.95 dolardan satın aldı. Bu yazının yazıldığı anlarda ONDO fiyatı 0.93 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son saatlerde aktif olan bir başka balina ise oldukça şanssız bir durum yaşamışa benziyor. Kripto para piyasasında tanınan bir balina olan Roosh, 2.78 milyon dolarlık yüklü miktarda Chainlink (LINK) satışı gerçekleştirdi. Talihsiz bir şekilde balinanın satış yapmasının ardından LINK fiyatında %18’lik bir artış yaşandı. Verilere göre balina cüzdan bir süre daha bekleseydi 497 dolarlık bir ek kazanç elde edebilirdi. Bu yazının yazıldığı anlarda LINK 16.20 dolar seviyesinden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail