binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAnaliz Şirketi, Solana (SOL) İçin Mayıs Ayı Sonu Fiyat Tahminini Açıkladı

Analiz Şirketi, Solana (SOL) İçin Mayıs Ayı Sonu Fiyat Tahminini Açıkladı

Syncracy Capital kurucu ortağı Daniel Choung, yaptığı açıklamasında Solana (SOL) için fiyat hedefini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Solana (SOL), çoğu büyük dijital varlıktan daha iyi performans göstererek son kripto para piyasası toparlanmasının ön saflarında yer aldı ve bir analiste göre yakında yeni döngü yükseklerine ulaşacağı tahmin ediliyor.

Cuma günü SOL, 166 dolara hafifçe geri çekilmeden önce bir aydan uzun bir sürenin en yüksek fiyatı olan 170 dolara ulaştı. Geçtiğimiz 24 saat içinde yaklaşık %7’lik bir artış kaydetti ve Bitcoin (BTC) 56.000 dolara düştüğündeki, kripto piyasasının Mayıs başındaki yerel en düşük seviyesinden %40’ın üzerinde bir artış gösterdi.

Dijital varlık hedge fonu Syncracy Capital’in kurucu ortağı Daniel Choung, yakın tarihli bir gönderide SOL’un direncini övdü. “SOL’un gücü bu sıçramada inanılmazdı,” dedi ve ekledi: “Bunun hala bu döngünün en iyi trade’i olduğu çok açık.”

İlgili Haber  Herkesin Beklediği Dev Projenin Nihayet Ne Zaman Airdrop Dağıtacağı Netleşmeye Başladı

Choung, SOL’un ay sonuna kadar 200 dolar seviyesini geri alabileceğine ve yakında yeni rekor seviyeleri zorlayabileceğine yönelik güveninin arttığını ifade etti. SOL, Kasım 2021’de bir önceki boğa döngüsünün zirvesinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 260 dolara ulaşmıştı.

Solana şu anda aktif memecoin ticareti, güçlü stablecoin hacimleri ve merkeziyetsiz finans (DeFi) faaliyeti gibi çeşitli katalizörlerden faydalanıyor. Choung, yaklaşan ağ yükseltmelerinin, ağın performansını artırmayı amaçlayan Jump Crypto tarafından geliştirilen ikincil bir zincir istemcisi olan ve merakla beklenen Firedancer için zemin hazırladığına dikkat çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail