Kripto Para Madenciliği

İklim Aktivistleri Kripto Para Madenciliğine Savaş Açtı

İklim aktivistleri bugünlerde devam eden Dünya Ekonomik Forumu (DAVOS) kapsamında eylemlerini sürdürmeye devam ediyor.

Greta Thunberg öncülüğünde dünya son aylarda daha fazla iklim eylemlerine tanık oldu. Amerikan Başkanı Donald J. Trump bugün yaptığı açıklamada iklim konusunda sorunlar olduğu ancak “birilerinin” ABD’yi değil, kötü hava yayan diğer ülkeleri hedef alması gerektiği uyarısında bulundu. İklim aktivistleri ise Davos Zirvesi’nin gerçekleştirildiği bina önünde eylemlerini sürdürmeye devam ediyorlar.

Burada özellikle kimyasal atıklar, fabrikalar ve küresel ısınmaya sebep olan diğer tüm etkenler konuşuluyor ve bunların devletler tarafından önlenmesi uyarısı yapılıyor. İnternet üzerinden destek veren çok sayıda aktivist ise son günlerde kripto para madenciliğini hedef almaya ve bu alanda yatırım yapanlara savaş açmaya başladı.

Kimsenin Hakkı Engellenemez

Dünyada yasal olsun veya olmasın hiçbir kripto para madencisinin baskı ile haklarının elinden alınamayacağını ifade eden kripto para madencisi kimseler ise bu duruma tepki gösterdi. Madenciler başta kadınların kullandığı kimyasal oje gibi ürünleri kullanmayarak küresel ısınmayı azaltmak için adım atabileceklerini, erkeklerin ise kadınlardan daha az küresel ısınmaya sebep olacak eylemler içerisinde olduklarını ifade etti.

Birçok kripto para madencisi ise madenciliğin herhangi bir küresel ısınmaya büyük ölçüde katkı sunmadığını ancak fön makineleri, saç boyaları ve diğer birçok kadın bakım ürünlerinin küresel ısınmaya sebep olduğu konusunda özellikle kadın aktivistlere ateş püskürdü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu