binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİlk Duyurulduğunda Uniswap (UNI) Fiyatını İki Katına Çıkartan Büyük Değişiklik İçin İlk...

İlk Duyurulduğunda Uniswap (UNI) Fiyatını İki Katına Çıkartan Büyük Değişiklik İçin İlk Oylama Tamamlandı: İşte Sonuç

Uniswap'ın DeFi dünyasında büyük ses getiren ücretlendirme değişikliğine dair ilk oylama topluluk tarafından tamamlandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Uniswap Vakfı’nın popüler merkeziyetsiz borsa Uniswap’ın (UNI) yönetimine ilişkin önerdiği değişiklikler oybirliğiyle ön oylamadan geçti. Uniswap altcoinlerini platformda delegasyona açan ve stake eden kullanıcıları ödüllendirmek için ücret mekanizmasını değiştirmeyi içeren teklif, bir test oylamasında %100 onay aldı.

Test oylaması, Uniswap topluluğunun teklifle ilgili ilk görüşlerini ölçmek üzere tasarlanmış anlık bir anket. Oylama 1 Mart’ta başladı ve bugün  tüm delegelerin onayıyla sona erdi. Uniswap Vakfı şimdi 7 Mart’ta zincir üzerinde bir oylama yayınlayacak.

Uniswap Vakfı, sadece delegasyonu değil, delegasyonu protokol ücretlerine bağlayarak dikkatli ve aktif delegasyonu teşvik ederek yönetimi canlandırmaktan heyecan duyduğunu açıkladı. Uniswap Vakfı öneride, “Özellikle, UNI token sahiplerinin, oyları ve protokole katılımları protokolün büyümesine ve başarısına yol açacak delegeleri seçmeye teşvik edileceğine inanıyoruz” diye yazdı.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Toplam 3 Milyar Dolar Olacağı İddia Edilen W Altcoin Airdrop'u ile İlgili Detaylar Netleşti

Zincir içi oylama başarılı olursa, topluluk daha sonra ücret uygulamasını açma seçeneğine sahip olacaktır. Bu, Uniswap protokolünün ücretleri otomatik olarak toplayıp oy veren UNI token sahiplerine dağıtmasını ve yönetimin ücretle ilgili ayarları kontrol etmesini sağlayacak. Uniswap Vakfı ayrıca, başarılı bir zincir içi oylamanın sonuçlanmasından önce bir Immunefi bug bounty’nin yürürlüğe gireceğini duyurdu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail