coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinİlk Kez İşlem Açan Devasa Balina, Binance'ten Bu İki Altcoinden Yüklü Satın...

İlk Kez İşlem Açan Devasa Balina, Binance’ten Bu İki Altcoinden Yüklü Satın Alım Yaptı

Yeni oluşturulan bir balina kripto para cüzdanı, Binance üzerindeki iki altcoinden yüklü miktarı cüzdanına ekledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son onchain verilerine göre, yeni oluşturulmuş bir balina cüzdan, kripto para borsası Binance’ten bir saat içerisinde milyonlarca dolarlık altcoin çekti.

3.5 milyon dolar değerinde 5 milyon Storj (STORJ) ve 4.3 milyon dolar değerinde AAVE çeken balina bu tokenleri merkezi bir borsadan satın aldığı için hangi fiyat seviyesinden satın aldığı bilinmiyor.

İlgili Haber  Justin Sun, Poloniex'ten 114 Milyon Dolar Çalan Hacker'ın Kimliğini Tespit Ettiğini Duyurdu, Hacker'a Teklif Sundu

Bununla birlikte başka bir tarafta ise kötü niyetli bir balinanın YFI fiyatında ani bir düşüşe neden olduğu tahmin ediliyor. Yaklaşık 250 milyon dolarlık piyasa değeri daha sonra yok olmuştu.

Merkeziyetsiz borsa dYdX’teki YFI açık pozisyonların %96.3’ü (yaklaşık 60 milyon dolar) likidasyona uğradı. YFI normalde dYdX’te çok nadiren işlem görürken, fiyatındaki son artış açık pozisyon yaklaşık 62 milyon dolara ulaştı.

dYdX kurucusu Antonio Juliano, yaptığı açıklamasında fiyat düşüşünün kötü niyetli bir kişinin manipülasyonundan kaynaklandığını savunmuş ve “aşırı kar getiren trade’lerin” platformda yasaklandığını duyurmuştu.

Balina, fiyat düşüşünden hemen önce dYdX’ten büyük miktarda USDC çekmeyi başarmıştı. Ayrıca iki hafta önce dYdX SUSHI piyasasına başarısız bir saldırı girişiminde bulunmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Burda balinalar bunu aldı bunu satı inanmayın yalan tuzak bunlar

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail