BitcoinEthereumHaberler

İngiliz Bankası: “Ethereum Buradan 9 Kat Yükselebilir!”

İngiliz devinden şaşırtıcı Ethereum tahmini geldi.

İngiliz devi Standard Chartered’ın araştırma ekibi yeni raporunda Bitcoin ve Ethereum ile ilgili şaşırtıcı tahminlerde bulundu.

“Ethereum Yatırımcı Rehberi” isimli raporda, Bitcoin’in 2021 sonu veya 2022 başlarına kadar 100 bin dolara ulaşacağı, Ethereum’da da büyük bir yükeliş görüleceği belirtildi.

Bankanın raporunda ETH’nin fiyat açısından BTC ile yakından bağlantılı olduğu ancak ETH’nin BTC’ye göre daha avantajlı olduğu ifade edildi.

Banka bu konuda blok zinciri üzerine inşa edilen merkezi olmayan uygulamalar sayesinde ETH’nin bir adım önde olduğunu düşünüyor.

Banka analistleri ETH fiyat tahmininde “Yapısal olarak ETH’de 26.000-35.000$ arasında değer veriyoruz.” dedi ve ekledi:

ETH için 26.000-35.000 dolarlık fiyat tahminimiz, mevcut fiyatına kıyasla uçuk görünebilir ancak mevcut fiyatın hem ETH’nin BTC paritesindeki karmaşıklığı hem de ETH’nin gelişimine yönelik belirsizliği yansıttığını düşünüyoruz.

İngiliz devi ETH için bu fiyat tahmininde bulunurken, ETH’nin bu seviyeleri çıkması için Bitcoin’in de daha iyi performans göstermesini ön koşul olarak gösteriyor.

Bu fiyat aralığının ulaşılabilir olması için BTC’nin 175.000 $’a ulaşması ve üzerinde işlem görmesi gerekir.

Kripto para birimlerine olan güvenini “Dijital varlıkların kalıcı olacağına ve kurumsal piyasa tarafından da benimseneceğine kuvvetle inanıyoruz” diyerek ortaya koyan Standard Chartered, diğer bankalara kıyasla nispeten farkını ortaya koymuş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu