Kripto HaberleriHaberlerİngiltere Maliye Bakanı: İrlanda sınırındaki sorunları 'Blockchain' çözebilir

İngiltere Maliye Bakanı: İrlanda sınırındaki sorunları ‘Blockchain’ çözebilir

Takip et

İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond, Blockchain teknolojisini ülkesinin Brexit sonrasında çok etkili olarak kullanma ihtimali olabilecek olduğunu açıkladı. Brexit sonrasında sınır komşusu olan İrlanda ile yaşanması muhtemel ticari sorunların zincir teknolojisi sayesinde tek tek çözülebilecek olduğu açıklamasında bulunan İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond, bu konunun henüz daha kendileri için araştırma seviyesinde olduğunu ve araştırmaya devam edecek ve sonuçlarını görebilecek olduklarını açıkladı.

Brexit sürecinin ülke bazında bazı ticaret sorunlarına sebep olabilecek olduğunu göz önünde bulundurmaya devam edecek olduklarını ve olağanüstü sorunları nasıl çözecek oldukları konusunda araştırmalara devam edecek olduklarını ifade eden İngiltere Maliye Bakanı Philip Hammond’a göre zincir teknolojisinin etkili olarak kullanılması durumunda hem İngiliz tarafı, hem İrlanda tarafı için ticari sorunları Brexit sonrasında çözmemesi için hiçbir gerekçe yok ve tamamen bu sorunları çözebilecek kadar güçlü teknolojilere sahipler. İngiliz yönetiminin zincir teknolojisi konusunda bunu düşünüyor olması demek, dünyanın en zengin ve en gelişmiş ülkesinin zincir teknolojisine ilgi gösterdiğini en üst düzeyden anlatıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları