BitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

İngiltere Posta Ofisi, Bitcoin ve Ethereum Ticareti Sunacak!

Kripto paralara yönelik benimseme artıyor.

Kripto paralar dalgalı bir hafta yaşarken,  benimsemeye yönelik iyi haberler de gelmeye devam ediyor. İngiliz basınında yer alan bir haberde resmi posta ofisinin bir uygulaması üzerinden kripto para ticareti sunacağı belirtildi.

İngiltere’nin saygın gazeteleri arasında yer alan The Telegraph’ın haberine göre, İngiltere vatandaşları Posta Ofisi’nin 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunan EasyID uygulaması aracılığıyla kripto para satın alabilecek.

Önümüzdeki haftadan itibaren EasyID uygulamasının, Swarm Markets’e erişim sunacağı belirtildi. Swarm Markets kripto para birimleri de dahil olmak üzere, alıcıları ve satıcılılar buluşturan bir değişim platformu.

Kullanıcılar kimliklerini doğrulayarak Swarm’ın web sitesine girerek Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar için kupon satın alabilecek. Postane kuponlardan komisyon almayacak, habere göre EasyID kullanım ücretleri de Swarm Markets tarafından karışlanacak.

Bazı uzmanlar kripto para birimlerindeki oynaklık nedeniyle Postane’nin bu hamlesine şaşırdıklarını ifade ettiler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu