Bitcoin

İnsan Hakları Vakfı (HRF) Yeni Adım Attı

İnsan Hakları Vakfı (HRF), Bitcoin projeleri üzerinde çalışan yazılımcıları desteklemek istiyor.

İnsan Hakları Vakfı (HRF) tarafından başlatılan yeni bir kampanyaya göre insan hakları adına Bitcoin projesi üzerinde çalışan yazılımcıların desteklenmesi, mümkün olan en üst düzeyde bu kimselere destekler sunulması konusunda adımlar atacaklarını açıkladı. İnsan hakları arasında gizlilik ve mahremiyet haklarının en önemli ve asla uygulanmamasına müsaade edilmeyecek haklar olduğuna değinen HRF, özellikle son dönemde Çin ve diğer ülkelerde bu durumun giderek daha açık hale geldiğine değindi.

HRF, özellikle ödemeler ve diğer alanlarda kişilerin gizlilik ve güvenliğinin en üst düzeyde sağlanabilmesi adına gerekli tüm adımları atacak olduklarını, Bitcoin projelerini ise yerinde ve yakından inceleyecek olduklarına değindi. HRF’nin bu adımı oldukça önemli bir adım olarak görülürken özellikle kısa vadede çok sayıda projenin bu şekilde vakıf tarafından desteklenebileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu