bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinİnteractive Brokers Yatırım Danışmanları İçin Bitcoin ve Ethereum Ticareti Başlatıyor!

İnteractive Brokers Yatırım Danışmanları İçin Bitcoin ve Ethereum Ticareti Başlatıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’e ve kripto paralara yönelik yatırımcı ilgisi, pek çok aracı kurumu bu alana yönlendirdi.

Küresel bir aracı kurum olan ve Nasdaq’ta listelenen İnteractive Brokers Group bugün yaptığı bir duyuru ile ABD’de kayıtlı yatırım danışmanlarının müşterileri adına kripto para ticareti yapmalarının kolaylaştırıldığını açıkladı.

Açıklamada, kendilerine bağlı yatırım danışmanlarının ticaret platformları üzerinden Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash ticareti yapabileceği belirtildi.

Şirket Paxos adlı bir blok zincire şirketi ile ortaklık kurduktan sonra kripto para ticaretine olan desteğini açıkladı.

İnteractive Brokers Group’un pazarlama ve ürün geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Steve Sanders,  kripto paralarla çeşitklendirilmiş portföylerin öneminin arttığını ifade etti.

“İyi çeşitlendirilmiş bir portföyün parçası olarak küçük bir varlık yüzdesini kripto para birimine tahsis etmek giderek daha yaygın hale geldi ve danışmanlar müşterilerine kripto para birimi önermek isteyebilir. Kripto para ticareti eklemek, danışmanlara müşteri portföylerini başarılı bir şekilde yönetmek ve işlerini büyütmek için ihtiyaç duydukları yatırım ürünleri ve araçları sağlamaya olan bağlılığımızın bir göstergesi”

Platform üzerindeki kripto para ticareti komisyonlarının muadillerine göre oldukça düşük olduğu da belirtildi.

Daha fazla yatırım danışmanının kolay yoldan kripto para ticaretine erişimi, daha fazla yatırımcının da bu alana yönelmesi anlamına geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları