coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerInternet Computer (ICP) ve Avalanche, Heyecan Verici Güncellemeler Yayınlarken Big Eyes Coin...

Internet Computer (ICP) ve Avalanche, Heyecan Verici Güncellemeler Yayınlarken Big Eyes Coin Ön Satışta 32 Milyon Dolar Kazandı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button
Sorumluluk Reddi: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com bu yazıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Kripto para piyasasının popülaritesi artmaya devam ettikçe, giderek daha fazla dijital para ve jeton kullanıma sunuluyor. Artık 10.000’den fazla farklı kripto para birimi satın alabilir, ticaret yapabilir veya yatırım yapabilirsiniz.

Kripto pazarlarına daha fazla aşina olmanız gerekiyorsa, yatırım yapmak için en iyi kripto para birimini seçmek oldukça zor gelebilir. En ünlü kripto para birimlerinin önemli bir kısmı, düşen fiyatlar ve istikrarsız piyasa koşulları nedeniyle etkilendi.

Big Eyes coin (BIG), Avalanche (AVAX) ve Internet Computer (ICP), 2023’te iyi performans göstermesi beklenen en iyi üç kripto para birimidir ve okuyucuların alternatiflerine aşina olmalarına yardımcı olmak için bu makale boyunca bunları ayrıntılı olarak ele alacağız.

Internet Computer (ICP)

DFINITY Vakfı, 2015 yılında Internet Computer’ın piyasaya sürülmesinden sorumludur. Bu, “küresel bir bilgisayar” üzerine kurulu ilk blok zincirini oluşturur.

Bu blockchain teknolojisi, bir dizi kurala göre programlanan ve oluşturulan dağıtılmış bir bilgisayar ağına veya düğümlere dayanır.

Yalnızca, fiziksel olarak ayrı veri merkezlerinde konuşlanmış, bağımsız düğüm tedarikçilerinin bağımsız düğüm ekipmanlarının özel olarak kontrol edilen bir ağa dayanır. Toplamda 274.000.000 ABD Doları ihraç edilen ICP’nin 469.21.000.000 ABD Dolar maksimum arzıdır.

Akıllı sözleşmelerin işlevselliğinin, Internet Computer (ICP) tarafından Bitcoin için tanıtıldığı bildirildi. Akıllı sözleşmeler için Bitcoin’in likiditesini Internet Computer’ın gelişmiş teknik yetenekleriyle entegre etmenin oyunun kurallarını değiştiren bir adım olduğu kanıtlanmıştır. Bu özellik sayesinde, aracı toplayıcılar ve blok zinciri köprüleri gereksiz hale getirilir.

Avalanche (AVAX)

AVAX, DApp’lerin ve iş blok zincirlerinin dağıtımını kolaylaştırmak için geliştirilen Avalanche açık kaynak ağının şirket içi simgesidir.

Bunlar, birkaç protokolü destekleyen birleşik, ölçeklenebilir bir ekosistemde uygulanır. Staking Avalanche (AVAX) belirteçleri, Proof-of-Stake (PoS) mekanizması sayesinde ağın ölçeklenmesine, güvenli olmasına ve akıllı sözleşmeler yürütmesine olanak tanır.

Avalanche (AVAX) token sahipleri, ağın saniyede 4.500’den fazla işlemi işleme ve bunları iki saniyenin altında tamamlama yeteneğinden yararlanabilir.

720 milyon Avalanche (AVAX) madeni parası var ve şu anda sadece yaklaşık 250 milyonu dolaşımda.

Big Eyes Coin (BIG)

Big Eyes Coin (BIG), hızla piyasada en çok aranan dijital para birimlerinden biri haline geliyor. Son derece başarılı bir ön satış etkinliği, sıfır işlem maliyeti ve NFT’lerde vergi olmaması, popülaritesindeki hızlı yükselişe katkıda bulundu.

Kripto para uzmanları, bu kripto paranın yakında en köklü rakipleri bile geride bırakarak pazar lideri olacağına inanıyor. Mevcut durum göz önüne alındığında, bu kesinlikle mümkündür.

Big Eyes Coin lansmanı, merkezi olmayan finansal belirteçlerin otomatik ticareti için kurulmuş bir kripto para ticaret platformu olan Uniswap Merkezi Olmayan Borsada gerçekleşecek. BIG Token’ın pazarlama çabaları meyvesini verdi çünkü token artık tüm büyük sosyal medya platformlarında hatırı sayılır bir takipçi kitlesine sahip.

Buna ek olarak, platform, kullanıcıların dijital para birimleri için bir ticaret ve takas grubu olan “NFT Sushi Crew” a katılmalarına izin vererek NFT’leri teşvik eder. Buna ek olarak, verilen tüm Jetonların %5’i deniz ekosistemlerini korumak için çalışan kuruluşlara bağışlanacak.

Bir kullanıcının MetaMask veya Wallet Connect gibi Trust Wallet onaylı bir elektronik cüzdanı varsa, hızlı ve basit bir şekilde BIG Token satın alabilir. Bu cüzdanlar taşınabilirdir ve herhangi bir bilgisayar veya mobil cihazda kurulumu kolaydır. BIG Eyes Coin (BIG), bir cüzdan oluşturduktan sonra ETH, BNB veya USDT ile satın alınabilir. Ön satış sona erdiğinde, Jetonlar otomatik olarak cüzdana gönderilecektir.

BIG Eyes Coin (BIG)
Ön satış: https://buy.bigeyes.space/
Web sitesi: https://bigeyes.space/
Telegram: https://t.me/BIGEYESOFFICIAL

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları