Kripto Para Madenciliği

İran’da Uygulanan Madencilik Tarifesi Emsal Olur Mu?

İran'ın yeni enerji tarifesi.

İran’da bir süredir kripto para madencilerine özel olarak uygulanacak olan yeni tarifeler konusunda birçok farklı adım atılmak zorunda kaldı ve yeni enerji paketi bir süre sonra ülkede herkese olmasa da madencilere özel olarak devlet eli ile uygulanmak zorunda olacak. İran her bir madenciyi kendisi bilemeyeceği için kripto para birimi madencileri devlete özel olarak madencilik yaptıklarını söyleyecek ve bu konuda enerji şirketine başvurarak daha yüksek fiyattan enerji tarifesi satın almak istediklerini beyan edecekler.

İran’da uygulanacak yeni sistemin beraberinde birçok sorun yaşanacak olsa da İran yöneticileri bu konuda yeni adım atmaktan asla vazgeçmiyor. Kripto para madencilerine yönelik uygulanacak tarifeler konusunda diğer ülkelerinde İran’ın yolundan gitmesi mümkün mü yoksa değil mi bu konuda tartışma var.

İran’ın yolundan gidecek hiçbir ülke yok. Aslıda İran’ın bir yöntemi ve yolu da yok. Diğer ülkelerde kimsenin daha fazla para ile enerji satın almayacak olduğunu bildikleri ve bunun bir ayrımcılık olduğunu ifade ettiklerinden dolayı kripto para madencileri için diğer ülkelerde bu sistem uygulanabilir olmayacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu