coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance Coinİstanbul Binance Blockchain Haftası Öncesinde BNB Balinaları Hareketli: Etkinlik Öncesi Balina Hazırlığı...

İstanbul Binance Blockchain Haftası Öncesinde BNB Balinaları Hareketli: Etkinlik Öncesi Balina Hazırlığı Var

İstanbul'da gerçekleşecek olan Binance Blockchain Haftası öncesinde bazı BNB balinalarının hareketlendiği gözlendi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının belki de en popüler etkinliklerinden biri olan Binance Blockchain Haftası’nın bu yılki sezonu Bitcoin’de gerçekleşen rallinin eşliğinde yaklaştı.

İki gün sürecek olan Binance Blockchain Haftası İstanbul 2023 konferansı 8 Kasım Çarşamba ile 9 Kasım Perşembe günleri arasında gerçekleşecek.

Bununla birlikte bazı balinalar şimdiden bu etkinliğe hazırlanıyor gibi görünüyor. Kripto para analiz şirketi Lookonchain tarafından sağlanan bilgilere göre, BNB fiyatı son bir haftada yaklaşık olarak %10 yükseliş yaşadı. Söz konusu yükseliş Bitcoin ve altcoinlerin çoğundan bağımsız gerçekleşmişe benziyor. Aynı dönemde BTC %1.85, Ethereum ise %5 yükseliş gösterdi.

İlgili Haber  Bıkkın Balina Bu Altcoinin Tamamını Zarar Ederek Elden Çıkardı!

Verilere göre bir kripto para balinası ise etkinlik öncesinde ilgi çekici bir pozisyon almışa benziyor. Dev balina son üç gün içerisinde 22.319 adet BNB’yi (5.6 milyon dolar) Binance’ten çekti ve Biswap ve Pancakeswap merkeziyetsiz borsalarına stake ederek pasif ödül kazanma amacı güttü.

Söz konusu balinanın kripto para cüzdanı incelendiğinde varlıklarının çoğunu BNB zincirinde tuttuğu görülüyor. Toplamda 26 milyon dolarlık kripto parayı BNB zincirinde tutan balina, bunların neredeyse tamamını stake etti. Balina cüzdanın BTCB-BNB havuzunda 6.4 milyon doları, DOGE-BNB havuzunda ise yaklaşık olarak 500.000 doları bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail