Kripto HaberleriAltcoinİşte Analistlerin Umut Vaat Edenler Listesindeki Altcoinler!

İşte Analistlerin Umut Vaat Edenler Listesindeki Altcoinler!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoin sezonu tüm hızıyla sürerken analistlerden de birbiri ardına en iyiler listesi gelmeye devam ediyor. Son dönemde özellikle dikkat çeken teknoloji şirketlerinin kripto para birimleri rekor üstüne rekor kırıyor.

İşte analistlerin üzerinde durdukları altcoinler. Listemizin ilk sırasında AXC var. Axie İnfinity Blockchain oyununun jetonu olan AXC, uzun süredir kullanıcıların yakın markajında.

Pokemon çizgi film animesine dayanan Play-2-Earn tarzı oyun dünyanın hemen her yerinden oyunculara sahip ve oyunun yerli jetonu fiyat rekorları kırmayı sürdürüyor.

Kasım ayı başlarında 142 dolar civarında işlem gören ancak sonrasında gerileyerek an itibarı ile dolardan işlem gören AXC tokenının 145 dolar ve üzerini göreceğinden emin konuşan analistler 2022’deki GameFi segmentinin ilk gününe dikkat çekiyorlar ve şimdiden token stoklamaya başlayan yatırımcıların karlı çıkabileceğini belirtiyorlar.

Umut vaat eden coinler arasında 2. sırada CELO var. Söz konusu token akıllı telefon sahipleri için kripto para birimini kullanmak açısından oldukça basit ve uygun fiyatlı çözümler sunuyor.

Kullanıcılar akıllı telefonları aracılığıyla kripto para birimlerini cüzdanlar arası aktarabilme imkanına sahip olacaklar. Geliştiricilere göre CELO ekosistemi özellikle az gelişmiş bankacılık sistemine sahip ülkelerde giderek önem kazanacak.

Söz konusu ülkelerdeki yatırımcılar CELO’yu uluslararası işlemler için ödeme aracı olarak kullanacak ve staking’den madeni para kazanacaklar. Bu da kripto parayı gözde hale getiriyor ve analistler için umut verenler listesinde yer alıyor.

Şüphesiz listenin 3. sırasında Avalanche Blockchain teknolojilerinin en umut verici projelerinden biri var: AVAX. Komisyon ve ücret ödemek için platform içinde bir ödeme aracı olarak kullanılan AVAX, şirketin iddialı planları gerçekleşecek olursa gelecek yıl ciddi kazançlar sağlayabilir.

Sırada SAND var. Sandbox şirketi tarafından yayınlanan SAND, kullanıcıların arazi satın alabileceği, ev inşa edebileceği, kendi sanal mağazalarını, okullarını açabileceği ve gerçek kripto para birimi alabileceği aynı adın metaverse’i içinde ödeme olarak kullanılıyor.

Bu ayın başında %10 artış gösteren token, söz konusu yükselişini Facebook’un Meta’yı yeniden markalayıp adlandırmasına borçlu biraz da. Uzmanlar gelecek yıl metaverse’in popülerleşmesini öngördüğü için SAND’in fiyatta artış şansı yüksek.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları