AnalizBitcoin

İşte, Bitcoin’in (BTC) 30.000 Doların Altına Düşeceğini Doğru Tahmin Eden Analistin Yeni Fiyat Hedefi!

Ünlü analist Capo, Bitcoin'in düşüş dalgasının devam edeceğini iddia etti.

Uzun zamandan beri Bitcoin’in (BTC) 30.000 doların altında büyük bir çöküş yaşamasını bekleyen ve tutarlı öngörüleriyle adından söz ettiren kripto analisti Capo, yeni BTC tahminini paylaştı.

Twitter’da 300 bine yakın takipçisi bulunan Capo’ya göre Bitcoin’in serbest düşüşü henüz bitmedi.

Analist, BTC’nin mevcut çöküşünün ana nedenini kripto borsalarına yapılan büyük balina transferlerine dayandırırken Ethereum‘un da FTX’e gönderildiğinin önemle altını çizdi.

Bitcoin Daha Da Düşecek! Bu Seviyelere Dikkat!

Bu zamana kadarki Bitcoin hedefini daha da aşağıya çeken analist, 21.000 ila 23.000 dolar arasındaki bölgeye işaret etti.

Yatırımcılara Bitcoin’in 2018’in sonlarında 6.000’a kadar düştükten sonra nasıl daha da diplere indiğini hatırlatan Capo, lider kriptonun toparlanmadan önce yine aynı kaderi yaşayacağını belirtti.

Yeniden Toparlanmak İçin Bazen Önce En Dibi Görmek Gerekir!

“2018’i hatırlarsanız 6.000 dolarlık desteği kırdığında neler olduğunu biliyorsunuz.” diyen ünlü isim, 25.000 doların altına inmenin an meselesi olduğunu tweetledi:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu