HaberlerKripto Para

İsviçre Merkezli Kripto Para Platformu SEBA Bank 120 Milyon Dolar Topladı!

Kriptoya yatırımlar devam ediyor.

Dijital varlık platformu SEBA Bank, bugün yaptığı bir açıklamada C Serisi finansman turunda 110 milyon İsviçre Frangı yani yaklaşık 120 milyon dolar topladığını duyurdu.

İsviçre Merkezli kripto bankası SEBA yaptığı açıklamada son finansman turuna katılan yatırımcılar arasında kripto para borsası FTX, dijital para ticaret şirketi Alameda Research, merkezi olmayan finans varlık yönetimi firması DeFi Technologies ve Altive, Ordway Selections ve Summer Capital gibi kuruluşların yer aldığını açıkladı.

Banka, toplanan fonların uluslararası genişlemeyi ilerletmek ve dijital varlık endüstrisindeki kurumsal yatırımcılardan gelen talebi artırmak için kullanmayı planladıklarını belirtti.

SEBA Bank CEO’su Guido Buehler açıklamada şunları söyledi:

“Bu fon, SEBA Bank için önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Dijital varlık bankacılığı platformumuzu daha da geliştirmemize ve yeni yetenekleri çekerek dünya çapındaki pazarlardaki varlığımızı güçlendirmemize olanak sağlayacak.”

Hali hazırda dünya çapında 25’ten fazla ülkenin pazarında bulunan SEBA Bank, BAE, Hong Kong ve Singapur’da genişlemek istiyor ve konuda adımlar atmaya devam ediyor.

Buehler son olarak 2021 yılında dijital varlık hizmetleri konusunda özellikle kurumsal oyunculardan önemli ölçüde artan bir ilgi gördüğünü de sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu