HaberlerKripto Para

İsviçreli Bankacılık Devi UBS, “Dijital Para Sektörü Sıfırı Görebilir!”

Kripto piyasasını "balon"a benzeten UBS, yatırımcılarına temkinli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

Kripto para birimleriyle alakalı düzenlemelerin yatırımcılar açısından olumsuz sonuçlar doğurabileceğini öngören İsviçre kökenli dev banka UBS Group AG, söz konusu düzenleyici önlemlerin balona benzettikleri kripto piyasasını patlatabileceği noktasında yatırımcılarını uyardı.

Yatırımcıların daha az riskli coinlere yönelmelerini tavsiye eden UBS; kaldıraçlı ticaretin sorun teşkil ettiğini belirterek 50x ve 100x kaldıraçlı işlemlerin ana akım finans düzenlemeleriyle ters düştüğünü ifade etti.

Bu anlamda kripto para sektörünü özellikle profesyonel yatırımcılar için yüksek risk ifade eden spekülatif bir piyasa olarak değerlendiren İsviçreli dev banka, Boston Federal Rezervi başkanının Tether (USDT) konusunda yaptığı “finansal istikrar zorluklarından biri” yorumunu hatırlatarak müşterilerinin şahsi varlıklarının küçük bir kısmını kripto para yatırımı şeklinde değerlendirmelerini tavsiye etti.

“Dijital Para Sektörü Sıfırı Görebilir!”

Hatırı sayılır bir varlık yönetimine sahip olan bankanın çatısı altında hizmet veren UBS Global Wealth Management ise kripto sektörü hakkında çok daha olumsuz bir yorumda bulunarak bütün kripto para sektörünün sıfıra inme tehdidiyle karşı karşıya olduğunu iddia etti ve

Tüm paranızı kaybedebilirsiniz!

diyerek dijital para piyasasını MySpace ile kıyasladı ve de yatırımcıları tüm mali varlıklarını kaybedebilecekleri konusunda uyardı!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
8 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Mına godumun evlatları sizi shiba sayısı kadar ananızı

Mesut

Kripto paralar bankalar için bir tehdit bu yüzden kötülüyorlar

Anonim

Hepsi Cook biliyor

Serpil

Nedense bunu çıktığından beri demişler zanan dijital çağ hangi devirde bunu düşünen

Anonim

Ya kardeşim bi yeter artık ya,anladık bütün ülkeler olarak hepiniz sektörü geç farkettiniz,kendi dijital paranızı çıkarmakta geç kaldınız, çıkarana kadar da sektör kopup gitmesin diye elinizden geleni yapıyorsunuz ama boşuna,bu sektör sadece coinden,tokenden ibaret değil.Ne yaparsanız yapın bu teknolojiye engel olamazsınız artık.. yeter artık insanlara çektirdikleriniz yasal tefeciler sizi!!!

Sinan

Bu haberi saklayıp bir yıl sonra bunların yüzüne vurun.

Anonim

Aynen öyle sanki çok biliyorlar

Anonim

Çok biliyorlar,bunların ağa babası jpmorgan da aynısını diyordu, düne kadar en büyük bitcoin düşmanıydı şimdi sanki kendi malları gibi sahipleniyorlar…


Başa dön tuşu