HaberlerXRP

İsviçre’nin Önde Gelen İki Bankası Ripple’ı (XRP) Destekleyeceklerini Duyurdu

Kullanım alanı hızla artan XRP iki bankanın daha hizmet skalasında yer alacak.

Ripple’ın her geçen gün artan ortaklıkları sayesinde kullanım alanı ve tanınırlığı hızla artan XRP artık birçok ülkede tercih edilir hale geldi.

İsviçre’nin önde gelen iki bankası Sygnum Bank ve Arab Bank Switzerland, XRP entegrasyonlarını duyurdu. Müşterilerin XRP ile para yatırma, ticaret yapma, depolama ve kredi imkanlarından yararlanabileceklerini duyuran ve kendisini ilk dijital varlık yönetimi bankası olarak tanımlayan Swiss Sygnum Bank, Bitcoin ve Ethereum‘dan sonra XRP’yi de desteklediğini açıklayarak kripto para yelpazesini daha da genişletmiş oldu.

Banka müşterileri ayrıca XRP ile ticaret yapmak için Euro, ABD doları, İsviçre Frangı veya Singapur dolarıyla mevduat yapabilme şansına erişecekler.

Bunların yanı sıra bir süre önce İsviçre Fintech şirketi Taurus Group SA‘ya yatırım yaptığı bilinen Arap Bank Switzerland da XRP ile depolama, danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunacağını duyurdu. Halihazırda Bitcoin ve Ethereum hizmeti veren banka önümüzdeki ay hizmet grubuna XRP‘yi de eklemeyi hedefliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu