Kripto HaberleriBitcoinJack Dorsey: Bitcoin İhtiyacımız Olan Bir Kripto Para

Jack Dorsey: Bitcoin İhtiyacımız Olan Bir Kripto Para

Takip et

Twitter CEO’su Jack Dorsey, kripto paralara değindi. Twitter geçtiğimiz aylarda kripto paralar ile ilgili reklamların tamamen engellendiğini duyurmasının ardından tepkilerin ana odağında yerini alan Dorsey, bugün yaptığı açıklamalarında ise kripto paraları övdü. Bitcoin’in arkasında olan ve kendi teknolojisinin çok yüksek ve akıl almaz bir teknoloji olmasından dolayı bu duruma karşı hayranlık duyduğuna değinen Dorsey, kripto paraların en fazla değer göreni konumunda olan Bitcoin’in internet üzerinde rahat bir şekilde kullanılabilecek para ihtiyacını giderebilecek olduğunu düşündüğüne değindi.

Bitcoin’in oldukça fazla iyi bir kripto para olduğuna değinerek sözlerine devam eden Dorsey, konudan bağımsız olarak Bitcoin’in kendisi için ve diğer kullanıcılar için zaman zaman olumsuz yorumlar yapılmasından dolayı endişe yaratabilecek olduğunu, bu durumun her türlü alanda ve tüm para birimlerinde yaşanabilecek durum olduğuna değindi.

Bitcoin’i Destekliyor

Twitter CEO’su Jack Dorsey, kendisinin Bitcoin‘i desteklediğine değinerek, gelecekte Bitcoin ile ilgili çok daha olumlu ve ılımlı bir ortamın olmasını desteklediğine değindi. Bitcoin’in yükselişi ve düşüşleri ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Dorsey’in yaptığı açıklamalar kısa süre içerisinde ilgi görürken, bazı kullanıcılar ise Twitter’ın kademeli ve kısıtlı olarak Bitcoin reklamlarına izin vermesi gerektiğini ifade etti.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları