BitcoinHaberler

Jack Dorsey’den Twitter Biyografisine İmalı “Bitcoin” Eklemesi

Twitter CEO'su Jack Dorsey'in biyografisine Bitcoin kelimesi eklemesi birçoklarını BTC fiyatlarının halving etkisiyle tavan yapacağı konusunda ümitlendirdi.

Bitcoin halvingine günler kala herkesin gözü kulağı Btcoin haber tahminlerine çevrilmiş durumda. Başından beri Bitcoin’e olan aşırı ilgisi ve desteğiyle tanınan Twitter CEO’su Jack Dorsey’in Twitter biyografisine Bitcoin amblemi eklemesi birçoklarını BTC fiyatlarının halving etkisiyle tavan yapacağı konusunda ümitlendirmişti.

Ayrıca ünlü CEO eskiden olduğu gibi Twitter profiline tekrar “Bitcoin” kelimesini yazdı.

Birçok kişi Dorsey’in bu hareketini Bitcoin açısından olumlu bir işaret sayarken yatırım danışmanı Preston Pysh, bunun Bitcoin satın almak için önemli bir işaret olabileceğini ifade etti ve Dorsey’in biyografisindeki söz konusu eklemeyi işaret eden bir tweet yayınladı:

Bitcoin’in 3. halvinginin mayıs ayında gerçekleşmesi bekleniyor. Halving arefesinde BTC fiyatlarıyla ilgili tahminlerde bulunan birçok analistten iddialı yorumlar gelmeye devam ediyor. Öyle ki bu tahminlerin arasında BTC’nin 1 milyon dolara ulaşacağı öngörüsü bile var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu