Kripto HaberleriHaberlerJapon Devi SBI, Kar Paylarını XRP İle Ödemeyi Düşünüyor

Japon Devi SBI, Kar Paylarını XRP İle Ödemeyi Düşünüyor

Takip et

Gündemdeki son haberlere göre dünyaca ünlü Japon finansal hizmetler şirketi SBI Holdings, hissedarların kar paylarını dünyanın 3. en büyük kripto parası olan XRP ile ödemeyi düşünüyor.

Bilindiği gibi MorningStar da bu senenin başında bütün hissedarlara XRP ile kar payı ödemeye başlayacağı haberini açıklamış ve açıklama sonrası SBI’nin kripto para borsası SBI VC’ye olan ilgi büyük oranda artmıştı.

Bu gelişmelerden sonra herkesin gözü üst firma olan SBI Holdings’e çevrilmişti ve sonunda beklenen oldu.

İkili Arasındaki Ortaklık Yeni Değil

İki şirketin ortaklığı geçmişe dayanıyor. SBI Holdings, 2016 yılında Asya finansal piyasalarında XRP kullanımını teşvik etmek için kurulan SBI Ripple Asya ortak girişimi aracılığıyla Ripple’ın aktif bir ortağı olmuştu.

Söz konusu ortaklık bu yeni gelişmelerle sınırlı kalacağa benzemiyor. İkili, zaten uzun süredir ortaklıklarını devam ettiriyor

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları