Haberler

Jean Pierre Landau: Direkt Düzenleme Olmamalı

Fransız Jean Pierre Landau, kripto paraların direkt olarak güncellenmesi durumunda sonuçlarının ve etkilerinin çok fazla kötü olacağını açıkladı. Kripto paraların düzenlenmesi gerektiğini ama bunun direkt olarak değil farklı yollardan olmasını öneren Jean Pierre Landau, bunun için Fransız hükümetinin bu kategoride daha fazla çaba harcaması gerektiğinin altını çizdi.

Kripto paraların bir teknolojik inovasyon ve gelişen bir teknoloji olduğunu belirten Jean Pierre Landau, eğer ki Fransa direkt olarak müdahalede bulunur ise kripto para fiyatlarında ciddi düşüşler olabilecek olduğunu, Fransız halkının güveninin sarsılabilecek olduğunu ve gelişmekte olan bu alanın tamamen yokluğa sürüklenebilecek olduğuna dair sözler kullandı. Düzenlemelerin aşama aşama olmasını ve bu aşamaların iyi ayarlanmasını öneren Landau, bu sayede hem Fransız halkının, hem gelişmekte olan teknolojinin güvenliği ve istikrarının sağlanacak olduğunu açıkladı.

Fransız Hükümeti Ne Düşünüyor?

Fransız hükümetinin ise emperyalist bir devlet olmasının etkisi ile Euro ve doların seyir dengesinin bozulmasını engellemek adına her türlü girişimde bulunabilecek olduğu, kripto paralar hakkında net bir düşüncesinin bu aşamada olmadığı kaydedilmiş durumda.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu