Haberler

John McAfee: Amacım başkan olmak değil!

John McAfee, kripto paraları tanıtmak için başkan adayı olacağını açıkladı

Bir süre önce kripto paraları daha fazla tanıtmak için adımlar atacak olduğunu ve kripto paraların daha fazla tanıtılması için üstün çaba harcayacak olduğunu açıklamıştı. Bugün ise John McAfee, bir süredir sessizliğini korurken, bu sessizliği bozdu ve gelecek ABD başkanlığı seçimlerinde kripto paraları tanıtmak amacı ile aday olacağını ve kendisinin gerçekten bir ABD başkanı olabilecek olduğunu düşünmediğini açıkladı. Seçim sürecinde Bitcoin ile ödeme kabul edecek olduğunu belirten McAfee, bu konuda kendisinin düşüncesinin kendi adaylığı sonucunda kripto paraların herkes tarafından çok daha fazla bilinir olabilecek olduğu konusunda düşüncesi olduğunu açıkladı.

John McAfee: 2020 yılında adayım!

2020 yılında aday olacak olduğunu ve buna göre hareket edecek olduğunu belirten John McAfee, kripto paraların bu adımı sayesinde çok daha fazla tanınacak olduğu konusunda kendi düşünceleri olduğunu açıkladı. McAfee’nin açıklamaları daha önce yapmış olduğu ”başkanlığa aday olacağım” açıklamaları ile örtüşürken, kısa sürede olmasa da 2 yıl içerisinde başkanlık seçimlerinde aday olmasının kripto paralara son derece olumlu bir etkisi olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu