Haberler

John McAfee: BCH savaşında tarafımı açıklıyorum

Bitcoin Cash hard forku hakkında yeni bir yorum.

John McAfee, kripto paraların son günlerde yaşadığı kaoslar sonrasında açıklama yaparak, kendi tarafının Bitcoin ABC ekibinin tarafından yana olduğunu açıkladı. Bir süredir Bitcoin Cash hard forkunun tepkilerin ana odağında olması ve sürekli olarak yapılmaması, kötü sonuçlara sebep olacak olduğu ifade ediliyor olmasına rağmen yapılmış olmasından dolayı tepkisini ortaya koydu. Wu’nun Bitmain’den adeta kovulmasının (yetki alma) durumunun asla gerçekle yanaşık bir yanı olmadığını ve asla olmaması gereken kötü bir hamle olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatında yaşananlar konusunda bir açıklama yapmayı tercih etmeyen John McAfee, kripto paralarda yaşananların gün geçtikçe daha iyi ortaya çıkacak olduğunu ve daha fazlasının belli olmaya başlayacak olduğunu açıkladı.

Tüm piyasa çöktü!

Bitcoin Cash hard forku dolayısı ile Bitcoin fiyatı 2018 yılının en düşük seviyelerine kadar geriledi ve mevcut olarak en düşük seviyelerden 5.400 dolar seviyesinde tutunuyor. Bu seviyenin olmasının arkasında olan neden ise Bitcoin Cash hard forku dolayısı ile olduğu gösteriliyor.

  • John McAfee yaptığı absürt ve inandırıcı olmayan yorumlarına rağmen kripto para sektörünün bilindik isimlerinden.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu