BitcoinHaberler

John McAfee De Mark Cuban Da Bitcoin’i Değersiz Bulmaya Devam Ediyor

Cuban'a göre "muz", McAfee'ye göreyse "fıstık ezmesi" Bitcoin'den daha kıymetli!

Bir zamanlar sıkı bir Bitcoin takipçisi olan John McAfee’nin Monero’yu destekler hale gelmesinin ardından Bitcoin’le ilgili olumsuz yorumlar yapması alışıldık bir durum olmuştu. Hatta ünlü girişimci işi bir adım öteye taşıyarak pandeminin etkilerinin hala yoğun olarak görüldüğü bu dönemde ne kripto paralara ne de itibari paralara ne olacağı konusunda hiç kimsenin bilgisi olmadığını dile getirmiş ve fıstık ezmesi, kuru üzüm ve ekmeğe yatırım yapmanın insanların çok daha fazla yararına olacağını belirtmişti.

Şimdi de ünlü milyarder Mark Cuban, Bitcoin’le alakalı benzer yorumlar paylaştı. Bu zamana kadar Bitcoin’le ilgili hep temkinli hareket ettiğini belirten Cuban, yatırımcıları uyardı ve birkaç ay önce yaptığı “Bitcoin yerine muz tercih ederim.” görüşünü yineledi.

Pompliano ile yaptığı röportajda bir adet muzun bile bir emtia olarak Bitcoin’den daha kıymetli olduğunu, muzun en azından bozulmadan önce vücut için gerekli potasyumu sağladığını ve Bitcoin’den daha kolay alınıp satılabileceğini dile getirdi.

Bunun yanı sıra Bitcoin’in kullanımının, halving ve madencilik faaliyetlerinin son derece karmaşık olduğunu
bu yönüyle altınla yarışabilecek değerde olmadığını sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu