Haberler

John McAfee, Skycoin dövmesi yaptırdı!

John McAfee, yeni bir olaya daha imzasını attı. Skycoin dövmesini omurga kısmına yaptıran ünlü isim, bu adımı ile Skycoin’e %12 oranında değer kazandırdı. Bir süre önce yasal olarak SEC uyarıları dolayısı ile artık açıklama yapmayacak olduğunu ve kripto paralar hakkında öneriler vermeyecek olduğunu açıklayan John McAfee, bugün ise benzer bir adım atarak geri adım attı ve kripto para reklamı yaptı. Skycoin dövmesi yaptırdığını Twitter hesabından 800 binden daha fazla takipçisine duyuran ünlü isim, Skycoin hakkında olumlu düşüncelere sahip olduğunu açıkladı.

Bir süre önce SEC uyarılarından sonra kendisinin kripto paraları sevdiğini ve başkanlık seçimlerine aday olacak olduğunu açıklayıp amacının sadece kripto paraların bilinebilirliğini daha fazla arttırmak olduğunu belirten John McAfee, bu konuda yatırımcıların da sık sık tepkisini çekiyor.

Skycoin %12 değerlendi

John McAfee tarafından bu dövmenin paylaşılmasının ardından %12 değer kazanan Skycoin, bu adım ile birlikte ”reklam kampanyası mı yapıyorsunuz?” tartışmalarını artırdı. Yatırımcılar Skycoin için reklam yapmakla suçladılar, ancak John McAfee iddialar hakkında yanıt vermedi.

Kaynak: CoinTelegraph

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı