Kripto HaberleriHaberlerJohn McAfee Suikaste Uğramasının Ardından Konuştu

John McAfee Suikaste Uğramasının Ardından Konuştu

Takip et

John McAfee, birkaç gün önce suikaste uğradığını duyurmuş ve 2 gün boyunca bilinci kapalı olarak hastanede kaldığını açıklamıştı. Bu açıklamalardan hemen sonra bugün Bitcoin hakkında ilk tweet’ini atan ünlü antivirüs programının kurucusu ve yazılımcısı, Bitcoin fiyatı ile ilgili gerçeklerin görülmesi gerektiğini açıkladı. Kısa vadeli olarak fiyata bakılmamasını, uzun vadeli olarak bakılması önerisinde bulunan ünlü isim, uzun vadede Bitcoin fiyatının %140 oranında bu seviyede bile artmış olduğunun rahatlıkla görülebileceğinden bahsetti.

ICO’lar hakkında ve kripto paralar hakkında tahmin yorumları yapmayacak olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklayan 72 yaşındaki McAfee, SEC tarafından tehditler aldığını açıklamış ve hemen ardından da zehirlenmişti. Suikaste uğradığını açıklayan 72 yaşındaki ismin bu zehirlenme sonrasında attığı ilk tweet’lerden birisi de Bitcoin’in geçtiğimiz sene bu zamanki fiyatı ile bugünkü fiyatı ile ilgili olan bir tweet oldu.

John McAfee: Uzun Vadeli Bakın

Ünlü isim, geçtiğimiz sene bugün ile arasında %140 oranında bir artış olduğunu, bu oranın uzun vadeli olarak görüldüğünde kısa vadeli işlemlere oranla ve beklemeye oranla çok büyük olduğuna değindi. Bitcoin’e uzun vadeli bakılması önerisinde bulunan McAfee, gerçekçi olunmasını istedi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları